B2B OFFICE
YOUR DAILY PARTNER
B2B OFFICE
YOUR DAILY PARTNER
LETER FOTOKOPJE A4
STILOLAPSA
DOSJE ME MEKANIZEM
TONERA
BOJRA PER FEMIJE
APARATE PER KAFE DHE KAPSULA

PRODUKTET ME TE SHITURA

Leter Fotokopje A4 Double A Premium 80gr (500 flete)
  • Lek 550.00

LETER & PRODUKTE LETRE

Dosje me mekanizem me kuti A4 Fornax 8cm Zeze
  • Lek 354.00

DOSJE & ARKIVIM

Stilolaps BIC Round Stic
  • Lek 24.00

INSTRUMENTA SHKRIMI

Bojra Druri BIC Kids Tropicolors (12 cope)
  • Lek 210.00

SHKOLLE

Bllok shenimesh B5 Double A me unaza Roze (100 flete)
  • Lek 336.00

LETER & PRODUKTE LETRE / SHKOLLE

AC Toner HP CF226A
  • Lek 2,016.00

TONERA

Plasteline Bic 12
  • Lek 264.00

SHKOLLE

Dosje GT me buton 6cm Blu
  • Lek 300.00

DOSJE & ARKIVIM

OUR PARTNERS

B2B OFFICE ALBANIA

E HENE-E PREMTE 8:00 - 16:00
E SHTUNE   9:00 - 14:30
E DIELE  PUSHIM

VIZITO SHOW-ROOM